Elektryk Ruczaj, os. Europejskie

Nawet w nowym budownictwie na Nowym Ruczaju i osiedlu Europejskim może dojść do awarii elektrycznych. Wtedy pomogę ja – profesjonalny elektryk z dwudziestoletnim doświadczeniem – przysłowiowa złota rączka, w dodatku z własną firmą. Wykonuję nie tylko drobne prace elektryczne, ale zajmę się również podłączeniem kuchenki elektrycznej, domofonu, i innych bardziej zaawansowanych w konstrukcji urządzeń.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowo zajmuję się instalacjami elektrycznymi w domach, mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, usługowych, handlowych i innych. Przydam Ci się zarówno jeśli wykańczasz swoje mieszkanie lub planujesz remont oraz jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i urządzasz właśnie swój lokal, sklep, warsztat.

Zarówno mieszkania jak i firmy nie mogą obejść się bez prawidłowo zaprojektowanej i sprawnie zainstalowanej instalacji elektrycznej. Zajmę się właśnie tym: projektem instalacji oraz jej założeniem w Twojej nieruchomości. Wspomniane uprawnienia pozwalają mi na przeprowadzenie odbioru instalacji zrobionej przez innego elektryka oraz dokonywanie pomiarów okresowych, czyli sprawdzenia, czy z instalacją jest wszystko w porządku i nie potrzebuje żadnych napraw.

Coś się popsuło? Potrzebujesz pomocy w podpięciu urządzenia? Zadzwoń

Wyjaśnij o co chodzi, a ja przyjadę na miejsce. Usługi elektryczne wykonuję na terenie całego Krakowa i okolicznych miejscowości. Firmę mam na południu miasta, a to oznacza, że na Ruczaj i osiedle Europejskie mam całkiem blisko. Powinienem więc zjawić się u Ciebie na miejscu dość szybko.

Rzeczy nie są wieczne, kiedyś się zbuntują i trzeba będzie je wymienić na nowe. Jeśli dzieje się tak z urządzeniami elektrycznymi, z pomocą przyjdę ja. Wymienię na nowe włączniki prądu, bezpieczniki i gniazdka. Wymienię kuchenkę elektryczną lub zamontuję płytę indukcyjną. 

Zajmę się też kompleksowo oświetleniem: mogę nie tylko podpiąć lub wymienić źródła światła w Twoim domu/lokalu, ale też doradzić w zakresie ich wyboru lub rozmieszczenia. Jeśli potrzebujesz podłączenia prądu do swojej nieruchomości, zajmę się techniczną stroną zadania.

Zakres moich usług znajdziesz w tym miejscu. Jeśli czegoś nie ma na liście, zadzwoń. Przez dwadzieścia lat praktyki możliwe, że już się tym zajmowałem, więc wykonam takie zadanie również dla Ciebie.

Uprawnienia

Moje umiejętności potwierdzone są uprawnieniami SEP – Stowarzyszenia Elektryków Polskich – w grupie E i D. Oznacza to, że mogę zajmować się nadzorem i eksploatacją (czyli również montażem i naprawą) instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz urządzeń działających na prąd.

Opinie klientów

Paweł Gałązka ElPaul

Chcesz o coś zapytać? Chętnie doradzę

6 + 1 =