Elektryk Kurdwanów, Piaski Nowe, na Kozłówce

Od wymiany włącznika po zamontowanie nowej instalacji elektrycznej. Od podpięcia kuchenki elektrycznej po okresowe pomiary i odbiory techniczne. Tym właśnie zajmuję się jako elektryk w Łagiewnikach, Borku, Klinach, Klinach Borkowskich i w całym Krakowie.

Dla domu i firmy

Chętnie dojadę do Klienta na terenie Borku Fałęckiego, Łagiewnik i Klinów. Obsługuję zarówno klientów indywidualnych, jak też firmy, osoby prawne, instytucje, szkoły, przedszkola.

Mam nie tylko wieloletnią praktykę w pracy na instalacjach elektrycznych, ale również niezbędne zezwolenia do wykonywania zawodu elektryka. Są nimi uprawnienia SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich) w grupach D oraz E, co oznacza eksploatację oraz nadzór nad urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi.

W moich uprawnieniach mieszczą się wszystkie usługi, jakie standardowo oferuje elektryk: od przyłączenia urządzenia typu płyta indukcyjna, poprzez projektowanie i zakładanie instalacji elektrycznych, po odbiory i okresowe pomiary.

Zadzwoń jeśli potrzebujesz usług doświadczonego elektryka w okolicy Łagiewnik, Borku Fałęckiego i okolic.

Właścicielom i administratorom wszystkich rodzajów nieruchomości (mieszkań w blokach, domów jednorodzinnych, obiektów usługowych) oferuję drobne prace elektryczne, jak wymiana bezpieczników, gniazdek, włączników, montaż urządzeń typu kuchenka elektryczna, montaż oświetlenia. Wykonam wszystkie zadania związane z instalacją elektryczną: projekt, montaż, odbiór i pomiary już zamontowanej instalacji.

Właścicielom budynków wolnostojących przyłączę prąd z sieci poprzez założenie rozdzielnicy i WZL. Jeśli energia elektryczna dociera do Ciebie przez sieć napowietrzną, zachęcam do założenia ogranicznika przepięć, co mogę uczynić. Założę też domofon – w domu, czy na zlecenie wspólnoty w bloku.

Mogę zająć się kompleksowo elektryką w Twoim domu, mieszkaniu, firmie, którą prowadzisz. Zarówno jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy, drobnej usługi, ale także wtedy, gdy planujesz remont i wymianę całej instalacji elektrycznej na nową.

Wykonam wiele innych usług elektrycznych – większość znajdziesz w tym miejscu. Jeśli nie masz pewności, czy zrobię to, czego ode mnie oczekujesz, wystarczy zadzwonić. Jest wysoce możliwe, że będę umiał Ci pomóc.

20 lat doświadczenia

Usługi elektryczne u swoich klientów wykonuję już od 20 lat. Mam więc duże doświadczenie i warto mi zaufać. Jeśli coś Ci się popsuło, nie ma prądu w gniazdku, zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać, urządzasz mieszkanie i potrzebujesz zaawansowanych prac związanych z instalacją elektryczną w nim, zapraszam do kontaktu. Po dwudziestu latach pracy w branży wiem, że praktycznie nie ma zadania, z którym nie mógłbym sobie poradzić.

Opinie klientów

Paweł Gałązka ElPaul

Chcesz o coś zapytać? Chętnie doradzę

5 + 12 =