Elektryk Kurdwanów, Piaski Nowe, na Kozłówce

Jeśli nie wiesz, jak poradzić sobie z usterką elektryczną, nie musisz już się martwić. Nie inaczej, jeśli planujesz remont i zastanawiasz się, kto w ramach prac remontowych zajmie się elektryką. Polecam się ze swoimi usługami – elektryk z dwudziestoma latami doświadczenia. Zapraszam Klientów z Krakowa, w tym z Kurdwanowa, osiedli na Kozłówce i Piaski Nowe i z Woli Duchackiej. Moja firma działa na południu Krakowa, więc w te miejsca przyjadę szybko, jeśli coś się popsuło i oczekujesz szybkiej i sprawnej naprawy.

Możesz mi zaufać

Nie tylko dlatego, że w branży pracuję już dwadzieścia lat, ale również dlatego, że mam potrzebne uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka. Posiadam uprawnienia SEP w grupach E oraz D. SEP to Stowarzyszenie Elektryków Polskich, a uprawnienia odnoszą się do nadzoru i eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Dotyczą dokładnie tych prac, jakie elektryk standardowo wykonuje w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, lokalu usługowym. Obejmują usługi od założenia oświetlenia i podpięcia kuchenki elektrycznej poprzez zamontowanie całej instalacji elektrycznej po odbiory i okresowe pomiary.

Czym się zajmuję świadcząc usługi elektryczne w Kurdwanowie, na Piaskach i w okolicach?

Wykonuję pełen zestaw prac związanych w elektryką w domach, mieszkaniach, obiektach usługowych, sklepach i innych miejscach:

Wykonam wszystkie drobne prace elektryczne. Wymienię i zamontuję bezpieczniki, źródła oświetlenia, gniazdka, włączniki i tym podobne elementy. Zamontuję oświetlenie: taśmy LED, żyrandole, lampy i inne źródła światła. Doradzę również w wyborze oświetlenia i jego rozmieszczeniu jeśli planujesz remont lub wykańczasz mieszkanie.

Zamontuję bardziej zaawansowane urządzenia elektryczne: podłączę płytę indukcyjną, kuchenkę elektryczną, zainstaluję i skonfiguruję domofon. Podłączę również ogranicznik przepięć dzięki któremu urządzenia elektryczne nie będą narażone na spalenie.

Kompleksowo zajmę się instalacją elektryczną. Zaprojektuję instalację elektryczną i zamontuję ją. Zajmę się także przeróbkami istniejącej instalacji. Zajmę się również doprowadzeniem prądu do nieruchomości (instalacja rozdzielnicy i wewnętrznej linii zasilającej). Posiadane uprawnienia pozwalają mi również na odbiór instalacji wykonanej przez inną firmę oraz prowadzenie pomiarów okresowych i odbiorczych.

Wszystkie moje usługi znajdziesz w tym miejscu.

Dla firm

Świadczę usługi nie tylko prywatnym osobom, ale również firmom – sam mam zarejestrowaną działalność gospodarczą. Jeśli więc prowadzisz na Piaskach Nowych na Kozłówce, czy w Kurdwanowie biuro, sklep lub warsztat i potrzebujesz elektryka, dzwoń do mnie. Za swoje usługi wystawię rachunek, który będziesz mógł dodać do kosztów.

Opinie klientów

Paweł Gałązka ElPaul

Chcesz o coś zapytać? Chętnie doradzę

3 + 4 =