Elektryk Prokocim i Bieżanów

Jeśli poszukujesz pomocy elektryka z doświadczeniem, który naprawi każdą usterkę i przywróci instalację elektryczną do sprawnego działania, dobrze trafiłeś. Chętnie pomogę w usunięciu awarii na terenie Bieżanowa i Prokocimia. Siedzibę firmy mam na południu Krakowa, więc w okolice Bieżanowa i Prokocimia mam blisko, ale chętnie dojadę do wezwania na terenie całego miasta. Dwudziestoletnia praktyka w zawodzie elektryka jest moją najlepszą gwarancją i rekomendacją, że to, co powinno być zrobione, zostanie zrobione w stu procentach poprawnie.

Sprawdzony elektryk

Swoje usługi oferuję osobom prywatnym, ale również prawnym. Jeśli na Prokocimiu lub w Bieżanowie prowadzisz firmę, kierujesz instytucją i musisz poprawić w lokalu stan instalacji elektrycznej, albo załatwić prostsze prace – jak wymiana gniazdek, chętnie podejmę się zadania.

Posiadam uprawnienia SEP w grupach E oraz D, co oznacza, że mogę naprawiać, montować i nadzorować działanie, sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Brzmi technicznie, ale w tym mieszczą się wszystkie typowe prace elektryka, które wykonuję na co dzień w domach, mieszkaniach i firmach.

Sprawdzony elektryk na Prokocimiu i Bieżanowie: od drobnych usterek po zaawansowane zlecenia

Naprawię każdą usterkę związaną z elektryką. Zajmę się takimi zadaniami, jak wymiana gniazdek, oświetlenia, włączników, wymiana i naprawa wtyczek. Jeśli planujesz remont mieszkania lub czekają Cię prace wykończeniowe, zajmę się zaprojektowaniem i zainstalowaniem nowej instalacji elektrycznej w lokalu. Jeśli instalacja jest już założona przez inną firmę, sprawdzę poprawność jej działania i dokonam odbioru. Wykonam też okresowe wymagane prawem pomiary elektryczne – posiadam do tego uprawnienia.

Zajmę się także instalacją lub wymianą domofonu. Doprowadzę prąd do nieruchomości poprzez zamontowanie rozdzielnicy i WZL. 

W domach podepnę nową płytę indukcyjną, jeśli poprzednia odmówiła dalszej pracy oraz założę ogranicznik przepięć, aby urządzenia na prąd nie były narażone na skoki napięcia. Jeśli zaskoczyła Cię niespodziewana awaria elektryki, zadzwoń – postaram się przyjechać jak najszybciej. Jak wspomniałem do Bieżanowa i Prokocimia nie mam daleko.

Wszystkie moje usługi elektryczne znajdziesz w tym miejscu. Jeśli nie ma na liście czegoś, czego szukasz, skontaktuj się ze mną. Z bardzo wysoką dozą prawdopodobieństwa będą mógł się zająć Twoją usterką.

Doświadczenie i profesjonalizm

Chętnie zajmę się każdym zadaniem, jakie się pojawi – ze swojej strony oferuję profesjonalizm podparty dwudziestoma latami w branży oraz szybkie terminy realizacji zlecanych mi zadań.

Opinie klientów

Paweł Gałązka ElPaul

Chcesz o coś zapytać? Chętnie doradzę

1 + 9 =